Didem

Terk Mi ediLdin ?.

Bu konu Didem tarafından 1 sene önce açıldı ve Henüz Cevap Yok.
Didem
Didem
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 3434
Yanıt Sayısı: 0
19 Mayıs 2021, 9:55

Terk Mi ediLdin ?.

ecem
Terk Mi ediLdin ?.
SevgiLin Seni terk etti … Dünya basına yıkılmıs durumda. Peki, hayat hep böyLe mi gececek ? Bunun kararını elbetteki sen vereceksin.Eger bu bunalımdan kurtulmak istiyorsan psikolojik olarak kendini bu yönde hazırlaman gerekiyor.İşte sana Birkaç taktik.

* Eski sevgilin artık yanında degil.Problemlerini artık kendin cözeceksin.Bu fikre alısmalısın .Çünkü o secimini yaptı ve sen bu secimde yoksun.Gercek Ask, ayrıldıgın kişiye Mutluluk düleyebilmektir.

* Yoluna kaldıgın yerden devam etmelisin.Bir mucizeyle hayat eski haline dönmeyecek ama gelecek kim bilir nr güzellikler getirecek.Yasantında acilen degişiklik yapmalısın.Örnegin, Uzun zamandır hayalini kurdugun hep gidip görmek istedigin bir yere git.

* Olumsuz düşünceleri kafandan at.Kendine unutma fırsatı tanı.Ayrılıgı bir felaket gibi görmekten vazgec ve yeni baslangıcların deneyimlerin fırsatların baslangıcı olarak görmeye caLış.

* Anılar ve hayalleri , gercekleri nasıl tasvir ettigimiz belirler.Eski askından kalan bu imajı butun renklerden arındırıp eski,siyah-beyaz bir resim haline getir ve bir nokta olana kadar küçült.

* Daha iyisini hayal et.Eski sevgilinin olmadıgı bir yasamı düşLe.

* Hersey hep kötü olamaz.Bir deneyimin kötü olduysa hepsi aynı olacak diye birsey yok.Yeni askın farklı olabilir.Sen de yeni bir ilişki de farklı davranmaya hazır ol.Önceki ilişkinde yaptıgın hataları gözden gecir ve bunları tekrarlama.

* Ask için acele etme . Önce moralini düzelt ve özgüvenini yeniden kazan.Yeni insanlar tanı ve eglen.Yeni ilişkiler için standartlarını yüksek tut.Kişilerin kötü tarafları,zayıflıkları için mazeret bulma ve hep en iyisini iste.

Konuya Bir Cevap Yazın

  • 14 Kayıtlı Üye
  • 66282 Konu
  • 157 Cevap
  • Son Üye: aile