Asya

Apartmanda beslenebilecek hayvanlar

Bu konu Asya tarafından 2 sene önce açıldı ve Henüz Cevap Yok.
Asya
Asya
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 5005
Yanıt Sayısı: 0
19 Mayıs 2021, 5:16

Apartmanda beslenebilecek hayvanlar

perikızı
apartmanda beslenebilecek hayvanlar türleri
apartmanda beslenebilecek hayvanlar nelerdir

Apartmanda beslenebilecek sessiz hayvanlar..

Çılgınca hayvan seviyor minicik bir apartman dairesinde yaşayıp huysuz komşuların şerrinden korkuyorsanız işte size alternatif hayvan fikirleri…..

1- İguana sessiz sakin ve gerekli şartlar oluşturulduğu zaman bakımı kolay bir hayvandır. Sarılıp yatamasanız bile size arkadaş olacaktır. Üstelik komşular varlığından bile haberdar olmaz..Yeşillerin radyasyon emici olduğu söyleniyor wikinin yalancısıyım

2- Kaplumbağa, özellikle çocuklar çok seviyor sessiz bir hayvan oluşu nedeniyle tercih edilebilir
3- Yılan.. tamam bunu pek önermiyorum sesiz olabilirler ama alt komşu üstte bir yılanın yaşadığı fikriyle kabuslar görebilir gerek yok

4-Fare cinsi hayvanlar hamster gine domuzu çok sevimlidirler genelde kafes içinde yaşarlar yumuşacık olurlar ve sağlıklı oldukları takdirde ele alıp sevilebilirler. Maydonoz sapı salatlık kabuğu ile beslenebilirler..( gine domuzunun domuzla alakası yoktur niye domuz demişler bilmiyorum bildiğiniz kemirgen) kobay diye de satılıyor..
5- Balık akvaryumların dinlendirici etkisi oldu kesin fakat bakımını yaparken oldukça zorlanırsınız çok hassaslar onlar için her şey ödürücü olabiliyor yıllardır evlerinde bakanlara guru gözüyle bakıyorum.

Evde beslenmesini önermeyeceğim tek sessiz hayvan ise tavşan ah bir kere alıp hata yapmıştık tamam çok sevimliler falan ama sakın sakın almayın bir hayvandan nasıl bu kadar kaka çıkar ah tahmin edemezsiniz.

Biraz şaka ile karışık bir yazı oldu kadınların özellikle iguana gibi hayvanlara ürkmüş gözlerle bakışına alışığım fakat ben her türlü canlıyı bir mucize olarak görüyor ve pek çoğundan korkmuyorum. Hayvan alırken ne kadar büyüyeceği tüy döküp dökmeyeceği ömrünü bakım şartlarını zorluklarını en ince ayrıntısına kadar öğrenmek gerek sokaklar para ile alınıp terk edilmiş hayvanlarla dolu..

Konuya Bir Cevap Yazın

  • 14 Kayıtlı Üye
  • 66282 Konu
  • 177 Cevap
  • Son Üye: aile