Didem

HayalleriminTuru ile Avrupa Turu Kazanın !

Bu konu Didem tarafından 1 sene önce açıldı ve Henüz Cevap Yok.
Didem
Didem
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 3434
Yanıt Sayısı: 0
19 Mayıs 2021, 9:53

HayalleriminTuru ile Avrupa Turu Kazanın !

aklin
SIRA SENDE!

[img]http://profile.ak.fbcdn.net/object2/894/80/n202707885372_3825.jpgdolunay

Belki üniversitenizde asılı bir posterde, bir internet sitesinde, ya da bir arkadaşınızın Facebook sayfasında gördünüz yarışmamızı, belki de oy vermek için katıldınız 1.Tur’a, içinizden “Umarım benim arkadaşlarım kazanır!” dediniz. Her gün sitemizi ziyaret ettiniz, oylarınızı kullandınız, arkadaşlarınıza destek oldunuz, onlara birbirinden güzel ödüller kazandırdınız.

CARLSBERG, yarışmaya gösterilen yoğun ilgiden dolayı, katılımcılara bir tur daha hediye etmeye karar verdi. Hayallerimin Turu yarışmasının 2. Tur bölümü başlıyor! Bu yepyeni tur programı sizler için özel olarak yaratıldı, şimdi yarışmanın tam zamanı!

İşte hayalleri süsleyen, benzersiz bir tecrübe daha…

25 Haziran Cuma sabahı hayaller gerçeğe dönüşüyor. Havaalanından uçağımıza atlayıp, Avrupa’nın her anlamda en önemli şehri, Londra’ya gidiyoruz. Kapıda bizi rehberimiz ve süper lüks aracımız karşılıyor, otelimize götürüyor. Akşam yemeğimizi yiyip kendimizi Hyde Park’ın yeşilliklerine bırakmak için yola çıkıyoruz, VIP bölümüne geçip Ben Harper’ı dinleyerek mest oluyoruz, ardından efsane gruplardan PEARL JAM’i izliyoruz.

26 Haziran Cumartesi günü, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük müzik gruplarından, milyonların sevgilisi, Türkiye’de geniş bir hayran kitlesi bulunan BON JOVI konserine O2 Arena’ya gidiyoruz. 27 Haziran Pazar sabahı yola çıkıp, bir görsel şölene, Birmingham’da CIRQUE DU SOLEIL gösterisine gidiyoruz. Bunlar da yetmiyor, Harrods’ta alışveriş turu yapıyoruz, Beatles ve daha birçok efsane grubun doğduğu Abbey Road stüdyolarını ziyaret ediyoruz.

Haydi! Takım arkadaşlarınla videonu çek, takım profilini paylaşıp en çok oyu topla ve finale kal! Daha önce de söylediğimiz gibi, çekiliş yok, kura yok, bu turu hak eden takım kazanacak!

Kazanan takım, 25-28 Haziran tarihleri arasında hayallerinin turuna çıkarak Londra’ da paha biçilmez bir tecrübe yaşayacak. İşte tur programı:

25 Haziran, Cuma – İstanbul’dan Londra’ya uçak yolculuğu
25 Haziran, Cuma – Hyde Park’ta Ben Harper ve PEARL JAM konseri
26 Haziran, Cumartesi – O2 Arena’da BON JOVI konseri
27 Haziran, Pazar – Abbey Road stüdyoları gezisi
27 Haziran, Pazar – Birmingham’a seyahat ve CIRQUE DU SOLEIL gösterisi
28 Haziran Pazartesi – Harrods alışveriş turu
28 Haziran Pazartesi – Londra’dan İstanbul’a dönüş

Yarışmayı 2. Sırada bitiren takımın tüm üyeleri birer Apple Macbook kazanacak!

Yarışmayı 3. Sırada bitiren takımın tüm üyeleri birer Blackberry 8520 kazanacak!

Konuya Bir Cevap Yazın

  • 14 Kayıtlı Üye
  • 66282 Konu
  • 157 Cevap
  • Son Üye: aile